Wyświetl pojedynczy post
anthony09
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9648
Stary 26.04.2009, 12:48
Aro1234 napisał(a):Wyświetl post
I ty piszesz maturę?

Jak już chcesz wykazać jakieś życiowe "mądrości" to z łaski swojej przestrzegaj elementarnych zasad języka polskiego, bo raz, że ciężko się Ciebie czyta, a dwa, że piłkarze typu Błaszczykowski, nie zasłużyli sobie na pisanie ich nazwiska z "małej litery".

Bolesnym jest, że Mistrzostwo, które prawdopodobnie zdobędziemy, nie wpłynie wcale na zmianę polityki transferowej. Nadal będziemy sprzedawać i brać zawodników "no name", takich jak Beto, który poza umiejętnością przytrzymania piłki na zbyt wiele nam się nie przydał. Zastanawia mnie, czy Skorża będzie w stanie wycisnąć presję na władze klubu, tak aby ci w końcu wyłożyli jakieś w miarę konkretne pieniądze.

Bo jeśli nie teraz, to kiedy?
Już poprawiłem swój post, mam nadzieję że wszystkie błędy zostały poprawione
Odpowiedz cytując