http://www.rondelek.pl/wp-content/up...a-i-rukola.jpg
poprosze zdjęcie kibiców Wisły na meczu w Gdynii (kosz lub piłka)
"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi.
Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki.
Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych...podania ręki"