Temat: FOTO zabawa
Wyświetl pojedynczy post
bimbam
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: Płaszów Stary

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1049
Stary 26.04.2009, 10:39
http://www.rondelek.pl/wp-content/up...a-i-rukola.jpg

poprosze zdjęcie kibiców Wisły na meczu w Gdynii (kosz lub piłka)
"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi.
Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki.
Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych...podania ręki"
Odpowiedz cytując