Wyświetl pojedynczy post
KoPer
I am what I am
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Wola J.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 26.04.2009, 06:59
Racja. Nawet bym powiedział, że jest ciemno jak w ... Dla oglądacza z trybun to pewnie zaskakujące. O tyle dobrze, że mam dobry obiektyw SIgmy 70-200 ze stałym światłem 2.8 więc to mi bardzo dużo daje. ISO ustawiam gdzieś na 800 zazwyczaj żeby nie utracić za dużo na jakości zdjęcia. D60 nie kupuj bo jest praktycznie takie samo jak D40x a troszke droższe. Natomiast fak faktem, że D80 potaniało bardzo przez wypuszczenie D90 i D300 i sam szukam jakiejś dobrej oferty...

pzdr
Odpowiedz cytując