Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2417
Stary 25.04.2009, 22:59
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Na weekend za grubiej :
Anderlecht-Dender 1 1.15
Valencia-Barcelona x2 1.2
Hull-Liverpool 2 1.4
Ako:1,86

Elegancko +++ http://img27.imageshack.us/my.php?image=wygranawlt.jpg
Ale do 85 minuty nerwowka jak nie wiem co

Na jutro jakis dubelek,na pewno:
Porto-Setubal 1 1.20
I co do tego? Wacham sie pomiedzy CSKA,Arsenalem i Ajax-Alkmaar over 2,5
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 26.04.2009 o godz. 00:08.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując