Temat
:
LOST: Zagubieni - info i wymiana komentarzy
Wyświetl pojedynczy post
wojteq_NH
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
62
25.04.2009, 20:33
w tym tygodniu była przerwa.. 05x14 w przyszły czwartek z samego rana
:twisted:
Good things come to those who wait...
:twisted:
wojteq_NH
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wojteq_NH
Odwiedź stronę domową użytkownika wojteq_NH!
Znajdź inne posty napisane przez wojteq_NH