|
ja tam po Górniku bym nie płakał wcale. Magia 14 mistrzow na mnie nie działa ani trochę, fakt , lepszy niż Odra bo i kibice przyjda i wyjazd fajny, ale szlochanie nad Górnikiem w mediach jest dla mnie nieco dziwne. jak w 2003 Ruch z hukiem leciał to nikt nie płakał a w mojej opinii z perspektywy historii to jest klub z którym jest o wiele większy prestiż się mierzyć.
Przyrowski obronił karnego - dobry chlop jest, nie ma co
|