Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
XXXXXX
Member
Od: 04.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
2192
25.04.2009, 17:31
Ale mówiłeś coś o młodych piłkarzach? Na twojej liście takich nie widzę. W wieku 21 lat piłkarz powinien być już w miarę ukształtowany
Wisła Kraków i Slask Wrocław poddaja sie ostatnie
XXXXXX
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do XXXXXX
Znajdź inne posty napisane przez XXXXXX