|
Jak ogladam derby trojmiasta to jestem zalamany poziomem polskiej ligi.W zasadzie to 68 minut nie stworzyly obie strony doslownie NIC. Spadnie Cracovia i Lechia , bo maja najgorszy terminarz. Choc kandydatami do spakdu powaznymi sa jeszcze Ruch i Arka. Obie te druzyny graja tragicznie na wiosne. A Fryzjer nie odbierze telefonu..;-)
|