Wyświetl pojedynczy post
han_solo
Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5843
Stary 25.04.2009, 14:24
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
to już raczej pytanie do władz ligi i Canal+. Ale nie jest tak jak napisałeś, że wszystkie nasze mecze na Ł3 są o tak wczesniej porze. Np mecze z Cracovią czy Górnikiem były o 20.00. Jak i również mecze pucharowe są często rozgrywane o 20 lub nawet później.
Chciałem napisać większośc
Odpowiedz cytując