Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5842
Stary 25.04.2009, 13:33
han_solo napisał(a):Wyświetl post
Mam takie pytanie do kibiców Legii. Dlaczego wszystkie wasze mecze są rozgrywane w takich wczesnych porach? Zawsze Legia jakoś u siebie gra o 16 albo 17.
Możliwe że ma to coś wspólnego z zastępczymi jupiterami, które stoją obecnie na Ł3. Tak tylko zgaduję.
Odpowiedz cytując