han_solo napisał(a):

|
Mam takie pytanie do kibiców Legii. Dlaczego wszystkie wasze mecze są rozgrywane w takich wczesnych porach? Zawsze Legia jakoś u siebie gra o 16 albo 17.
|
Możliwe że ma to coś wspólnego z zastępczymi jupiterami, które stoją obecnie na Ł3. Tak tylko zgaduję.