han_solo napisał(a):

Mam takie pytanie do kibiców Legii. Dlaczego wszystkie wasze mecze są rozgrywane w takich wczesnych porach? Zawsze Legia jakoś u siebie gra o 16 albo 17.
|
to już raczej pytanie do władz ligi i Canal+. Ale nie jest tak jak napisałeś, że wszystkie nasze mecze na Ł3 są o tak wczesniej porze. Np mecze z Cracovią czy Górnikiem były o 20.00. Jak i również mecze pucharowe są często rozgrywane o 20 lub nawet później.