Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5841
Stary 25.04.2009, 13:10
han_solo napisał(a):Wyświetl post
Mam takie pytanie do kibiców Legii. Dlaczego wszystkie wasze mecze są rozgrywane w takich wczesnych porach? Zawsze Legia jakoś u siebie gra o 16 albo 17.
to już raczej pytanie do władz ligi i Canal+. Ale nie jest tak jak napisałeś, że wszystkie nasze mecze na Ł3 są o tak wczesniej porze. Np mecze z Cracovią czy Górnikiem były o 20.00. Jak i również mecze pucharowe są często rozgrywane o 20 lub nawet później.
Odpowiedz cytując