|
Mam takie pytanie do kibiców Legii. Dlaczego wszystkie wasze mecze są rozgrywane w takich wczesnych porach? Zawsze Legia jakoś u siebie gra o 16 albo 17.
UWAGA! PROSZĘ SIĘ WCZYTAĆ!
Nie mam zamiaru nikogo prowakować tą wypowiedzią, po prostu jestem ciekaw.
|