Wyświetl pojedynczy post
han_solo
Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5840
Stary 25.04.2009, 13:06
Mam takie pytanie do kibiców Legii. Dlaczego wszystkie wasze mecze są rozgrywane w takich wczesnych porach? Zawsze Legia jakoś u siebie gra o 16 albo 17.

UWAGA! PROSZĘ SIĘ WCZYTAĆ!
Nie mam zamiaru nikogo prowakować tą wypowiedzią, po prostu jestem ciekaw.
Odpowiedz cytując