Najbardziej szkoda, ze po tej eleganckiej akcji z udzialem Baszcza nie padla bramka, bo mysle ze czegos takiego nie powstydzilaby sie nawet Barcelona
Na najwieksze slowa pochwaly po wczorajszym wystepie zasluguje Boguski. Wreszcie zagral mecz na miare swoich duzych mozliwosci, a do tego dolozyl bardzo cenna bramke.
Nie ma watpliwosci, ze to on wraz z Pawlem Brozkiem, powinni okazac sie gwozdziem programu jesli chodzi o koncowy akord rozgrywek.
Mysle, ze te dwa gole maja dla Pawla niebagatelne znaczenie. Wiadomo jak to czasem jest, gdy napastnik wraca po kontuzji. Bywa tak, ze ktos prezentuje sie calkiem niezle, ale do bramki nie chce nic wpasc, co moze przerodzic sie w wiekszy problem i ciagnac przez kilka spotkan.
Skorza powinnien jeszcze wieksza wage przylozyc do stalych fragmentow. Czasem zespolowi nie idzie i wtedy rzut rozny moze okazac sie zbawienny, tak jak na Arce. Z takim gosciem jak Marcelo, mozna naprawde wiele zdzialac. W calej polskiej lidze nikt nie ma z nim najmniejszych szans w pojedynkach glowkowych.