Temat
:
[25. kolejka] WISŁA Kraków - GÓRNIK Zabrze, piątek 24.04.2009 20:00
Wyświetl pojedynczy post
swinia
Member
Od: 04.2009
Offline
#
278
25.04.2009, 10:52
Małecki miał dużo dobrych wrzutek, a że ich akurat nie wykorzystali napastnicy to już nie jego wina.
Dlaczego go tak krytykujecie
Jaką asyste miał Małecki w Gdynii
Cudowna.
swinia
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do swinia
Odwiedź stronę domową użytkownika swinia!
Znajdź inne posty napisane przez swinia