kamikaze napisał(a):

Sam trochę myślałem nad tą Borussią. Są w dobrej formie, ale nie wiem czy to wystarczy. Natomiast Hamburger ma jeszcze niby szanse na mistrzostwo więc raczej łatwo się nie poddadzą.
Obstawiłabym 1X, ale sam się chyba nie zdecyduje.
|
Gram czystą Borussię. HSV ma w nogach środowe 120 minut z Werderem, a do tego straciło Petricia na kilka tygodni. BVB ostatnio w gazie, więc powinni dać radę
Kusząco wygląda kurs na Bełchatów w Chorzowie. Co do Liverpool'u to niski kurs na samo 2. Dlatego też spróbuję zagrać z handicapem ;-)