Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
Wiślak1994
Member
Od: 02.2009
Skąd: Najpiękniejsze miasto w Polsce......
Offline
#
5837
25.04.2009, 09:58
Kocur
napisał(a):
Mam pytanie czy będzie oprawa jutro na meczu ŁKS - Piast ?
Ależ oczywiście....
http://www.ull.webd.pl/
Wiślak1994
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wiślak1994
Znajdź inne posty napisane przez Wiślak1994