|
Czy w naszej ekstraklasie obowiązuje system pucharowy (bramki strzelone na wyjeździe) jeśli chodzi o bezpośrenie mecze? Zastanawia mnie co będzie, jak jakimś sposobem skończymy z Legią z tą samą ilością punktów, a bezpośredni mecz wygramy 1:0. Bramki mamy słabsze, czy zatem gol strzelony w Warszawie pozwoli nam minąć Legię? Była taka głośna sprawa w sezonie 1998/1999 kiedy dzięki miśkowi Legia z Widzewem walczyli o LM i przy tej samej ilości punktów, oraz wynikach 1:0 dla L w Warszawie i 3:2 dla Widzewa w Łodzi, RTS był wyżej, bo miał lepsze bramki..
Najdawniejsze skupiska osadnicze na Wawelu sięgają epoki paleolitu, a więc 50 tysięcy lat p.n.e.
|