|
eee Slusarski wcale taki zły nie był, chyba nawet kiedyś było przebąkiwanie żeby do Wisły (ale chyba tylko spekulacje prasowe) .. Co do Cracovii to dla mnie jedno z największych zaskoczeń tego roku, byłem pewny że powalczą o górny środek tabeli a tu taka maniania. Przeciez budżetowo i składowo mają naprawde nieźle, powiem że papierowo wygląda to o wiele lepiej a tu chyba będzie spadek. Są głosy (które częściowo podzielam) że pasy nie dorosły jeszcze organizacyjnie do I ligii. Brak stadionu, podejście Filipiaka, jeden wielki burdel, afery Tabisza przywalającego kary finansowe za trzaśnięcie drzwiami (ponoć największy przydupas i człowiek znienawidzony przez piłkarzy)... kto wie, w każdym razie jeszcze rzeknę truizm że tak interesującej ligii nie widziałem od bardzo dawna
|