Wyświetl pojedynczy post
kubawislak
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Młyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9605
Stary 25.04.2009, 02:03
JA też tego nie rozumiem, więc nie wiem może powinniśmy jakieś transparent zrobić na najbliższym meczu przy Reymonta(o ile nie bd już za późno), że muszą zostać z nami.
Odpowiedz cytując