|
nie atakuj kolegów po szalu
GemHZR już mi dał odpowiedź więc otrzeźwiej..
Wojtas, wiem że jesteś zagorzałym Wiślakiem i mimo że źle życzysz Craxie to i tak wolałbyś żeby została w Ekstraklasie, bo wolisz, by Wisła wygrywała z lokalnym rywalem niżby nie miała takiej okazji, czyż nie? ;P
Ślusarski... myślałem że więcej pokaże po powrocie z wysp... ale w Lechu też grał piach.
|