Wyświetl pojedynczy post
sq
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: B 17

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5833
Stary 24.04.2009, 23:52
nie atakuj kolegów po szalu
GemHZR już mi dał odpowiedź więc otrzeźwiej..

Wojtas, wiem że jesteś zagorzałym Wiślakiem i mimo że źle życzysz Craxie to i tak wolałbyś żeby została w Ekstraklasie, bo wolisz, by Wisła wygrywała z lokalnym rywalem niżby nie miała takiej okazji, czyż nie? ;P

Ślusarski... myślałem że więcej pokaże po powrocie z wysp... ale w Lechu też grał piach.
Odpowiedz cytując