Wyświetl pojedynczy post
sq
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: B 17

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5830
Stary 24.04.2009, 23:26
gigant napisał(a):Wyświetl post
Ja jestem zarejestrowany na forum grzybiarskim i tam tez jest Hyde Park (nie tylko dla grzybiarzy), ale nigdy nie pytałem o sprawy kibicowskie. Jaką wg Ciebie wiedzę, posiadają kibice Wisły na temat prowadzenia dopingu na Legii?
ech... może w Hyde Parku na forum grzybiarskim powinieneś pytać o inne grzybki?
wg mnie to forum jest jednym z największych for kibicowskich w Polsce i udzielają się na nim nie tylko kibice Wisły więc warto spytać w tym temacie. EOT

Wisła dzisiaj - miazga w I połowie. Gdyby do 45 min prowadzili 4:1 byłoby sprawiedliwie... a wg mnie to że się męczyli i odpuścili (poniekąd) II połowę... mecz nabrał smaczku i nawet 1:1 czy 2:2 by mnie nie zdziwiło.

Brożek - mnie spodziewałem się że po tak masakrycznie wyglądającej kontuzji wróci tak szybko do formy (i to bez strachu i odpuszczania)
Z dwojga złego wolę jego jako Króla Strzelców niż Chinyamę
Odpowiedz cytując