Zapiszą sobie w statystykach - najliczniejszy ekstraklasowy wyjazd - a na następny sobie chyba poczekają
Tylko co zrobi Psor bo już zapowiedział, że nikomu nie pozwoli odejść w razie spadku. Jak się Panowie Piłkarze uprą to mogą mu niezłego errora w Comparchowym systemie zrobić....