gigant napisał(a):

|
Ja jestem zarejestrowany na forum grzybiarskim i tam tez jest Hyde Park (nie tylko dla grzybiarzy), ale nigdy nie pytałem o sprawy kibicowskie. Jaką wg Ciebie wiedzę, posiadają kibice Wisły na temat prowadzenia dopingu na Legii?
|
I piszesz to chłopie w temacie "ekstraklasa", a z tego co wiem, to nie tylko Wisła w niej gra-> nie tylko kibice Wisły tu się udzielają. Może na forum grzybiarskim za przypierdalanie się do kogoś zyskujesz respa, ale nie tu.