Wyświetl pojedynczy post
han_solo
Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5824
Stary 24.04.2009, 22:21
No ale Pasy chyba jednak lecą w tym sezonie... W sumie szkoda derbów, ale jak się gra 3/4 meczu w przewadze i się przegrywa 1:0, to chyba po prostu nie zasługują na grę w Ekstraklasie.

Być może mi się dostanie za to co napiszę, ale jednak wolałbym żeby spadła na przykład Odra niż Cracovia.
Odpowiedz cytując