Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
Rafał_TS
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: Śródmieście
Offline
#
5822
24.04.2009, 22:06
gigant frajde Ci wielką sprawia takie przypierdalanie się o byle gówno?Rozumiem że kolega z Wielkopolski ale bez przesady..
[SIGPIC][/SIGPIC]
Rafał_TS
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Rafał_TS