|
Socios Wisła Kraków
Offline
|
#503

24.04.2009, 21:27
|
Karherop napisał(a): 
Wisła - Górnik 3:1
Pawełek - Baszczyński , Głowacki , Marcelo , Piotr Brożek - Małecki , Sobolewski , Diaz , Zieńczuk - Boguski , Paweł Brożek
zmiany : Ćwielong , Jirsak , Łobodziński
bramki : Paweł Brożek x2 , Boguski
|
bingo
10 znakow
|
|