Temat
:
[25. kolejka] WISŁA Kraków - GÓRNIK Zabrze, piątek 24.04.2009 20:00
Wyświetl pojedynczy post
ultr4
Senior Member
Od: 01.2009
Offline
#
120
24.04.2009, 19:38
A mogly byc dwie bramki ...
ultr4
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ultr4
Znajdź inne posty napisane przez ultr4