Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5814
Stary 24.04.2009, 19:19
No, jak się przegrywa w takim meczu to już nie ma ratunku. Radzewicz dał Pasom prezent ostatniej szansy, z której oni nie skorzystali.

Zupełnie nie rozumiem, czemu grają tak słabo. Przecież Baran, Pawlusiński, Ślusarski - to wyróżniający się zawodnicy. Polczak, Karwan, Nowak też nie ogórki. Teoretycznie ten zespół powinien był się utrzymać z palcem w d.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując