|
No, jak się przegrywa w takim meczu to już nie ma ratunku. Radzewicz dał Pasom prezent ostatniej szansy, z której oni nie skorzystali.
Zupełnie nie rozumiem, czemu grają tak słabo. Przecież Baran, Pawlusiński, Ślusarski - to wyróżniający się zawodnicy. Polczak, Karwan, Nowak też nie ogórki. Teoretycznie ten zespół powinien był się utrzymać z palcem w d.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|