Wyświetl pojedynczy post
rocco_1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2362
Stary 24.04.2009, 15:36
LuKaS TSW napisał(a):Wyświetl post
rocco a nie było tak że mogli dojechać ale określoną ilością?tzn tak mi się coś kojarzy że chyba po 1 fazie grupowej mogło dojść paru zawodników,ale nie jestem tego wogóle pewien a narazie to kursy nie są warte grania w tych MŚ wczoraj totalna porażka na strzelcach goli
Kovalchuk juz mi trafił
teraz Kanade ogladam i czekam na Heatleya
Odpowiedz cytując