rocco a nie było tak że mogli dojechać ale określoną ilością?tzn tak mi się coś kojarzy że chyba po 1 fazie grupowej mogło dojść paru zawodników,ale nie jestem tego wogóle pewien a narazie to kursy nie są warte grania w tych MŚ

wczoraj totalna porażka na strzelcach goli
