Wyświetl pojedynczy post
NowaHutaWNH
Senior Member
 
Od: 01.2009
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#502
Stary 24.04.2009, 15:22
Wisła - Górnik 3-0

Skład: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Diaz, Zieńczuk - Ćwielong, Paweł Brożek

Zmiany: Boguski, Łobodziński, Cantoro

Bramki: Paweł Brożek x2, Sobolewski
[CENTER]Towarzystwo Sportowe.
[/CENTER]