Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
adi23
Senior Member
Od: 12.2008
Skąd: Krk Style
Offline
#
1180
24.04.2009, 14:52
DarekK_11
napisał(a):
czyli za 35 zł powinienem wejść na D/E przed meczem kupując bilet, ta?
dokładnie tak
adi23
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do adi23
Znajdź inne posty napisane przez adi23