|
tormenthor ma rację, Łobodziński dostaje szanse tylko dlatego, że Skorża bardzo chciał go mieć w składzie, wiec teraz nie może go wywalić. Poza tym, z całym szacunkiem dla naszego trenera za to co zrobił i robi, chyba on odpowiada za formę swoich piłkarzy. Ale trzeba wierzyć, że kiedyś osiągną dobrą formę, jak kiedyś po 1,5 roku Żuraw czy Paweł Brożek kiedy już dostał swoją szansę.
|