|
Kupię rower górski. Nie potrzebuję jakichś fajerwerków i raczej nie mam zamiaru wywalić na niego kosmicznej floty. Jeśli ktoś ma w miarę sprawnego góraka i chciałby go sprzedać dajcie znać.
Jakaś k***wa mi zajumała z piwnicy rower w zimie, no i czas coś w końcu nabyć.
Zainteresowani proszę na priv
|