Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2333
Stary 23.04.2009, 21:36
Chociaz tyle,ze Inter dzis wejdzie...
Na pt+sob idzie dubelek za mocniej :
Skra 1 1.15
Anderlecht 1 1.20
Ako:1,38

Edit:
Rocco widac,ze nieprzewidywalna Juz 3 dostaja
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 23.04.2009 o godz. 21:40.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując