Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2169
Stary 23.04.2009, 21:26
Jak Zabrze poleci do 1 ligi to można sie zastanowic nad Madejskim w miejsce Zienia, chyba Górnik nie postawi ceny zaporowej na niego.Szczot też nie byłby zły, myśle że pod okiem Skorży mógłby trafic do Reprezentacji.
Odpowiedz cytując