Wyświetl pojedynczy post
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5789
Stary 23.04.2009, 21:17
W meczu Legia-Amika kibicujemy oczywiście...remisowi, i..sędziemu , żeby kartek nie żałował.

A w ogóle w myśl przysłowia o "indyku i niedzieli" to zajmujmy się najpierw sobą , niech nasze Orły dobrze wykonają swoje zadanie z -walczącym o życie- KSG .
Odpowiedz cytując