W meczu Legia-Amika kibicujemy oczywiście...remisowi, i..sędziemu , żeby kartek nie żałował.
A w ogóle w myśl przysłowia o "indyku i niedzieli" to zajmujmy się najpierw sobą , niech nasze Orły dobrze wykonają swoje zadanie z -walczącym o życie- KSG .