Temat
:
Egzamin Gimnazjalny!
Wyświetl pojedynczy post
Dżołkmen
Senior Member
Od: 02.2008
Skąd: Z zasiedmiogórogrodu
Offline
#
328
23.04.2009, 20:41
W zeszłym roku tez mieli powtórzyć, bo niektórzy nie przerabiali lektur które były na egzaminie, ale nic z tego nie wyszło, więc ja bym się zbędnie nie podniecał.
WISŁA ZŁOTY WIEK
Dżołkmen
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dżołkmen
Znajdź inne posty napisane przez Dżołkmen