Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#991
Stary 23.04.2009, 20:27
Kordel_Walker napisał(a):Wyświetl post
Wg mnie też. Ale może jest inaczej... Mam wrażenie, że Lecha można obrażać pisząc Amika a na legie nie można powiedzieć złego słowa. Dziwne forum. Czasem można obrazić nawet naszych piłkarzy lub dyrektora sportowego. A za legxx dostałem 2 tyg bana!!!!!! Ktoś tu niewątpliwie jest kibicem legii i trzeba się pilnować i nie obrazić. Sprawdzam czy można Legii wchodzić w dupe i przedstawiać ten klub jako wielki. Zobaczymy czy można czy nie. Jak tak to chyba poproszę o usunięcie mojego konta. NIE DLA LEGII NA TYM FORUM!!! Gdzie ja się zarejestrowałem...Ban na 2 tyg. za legxx.... Jeszcze nie moge tego pojąć...
Po pierwsze - za przekręcanie nazw drużyn są bany odkąd sięgam pamięcią, więc dość długo.

Po drugie - przyczyny, dla których twór nazywany obecnie Lechem jest w istocie Amicą masz w archiwum tego tematu.

Za obrażanie piłkarzy i pracowników klubu też są bany, tyle że nie zawsze jesteśmy w stanie wszystko wyłapać. Jesteśmy tylko ludźmi, mamy ograniczony czas itp.

EOT.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 23.04.2009 o godz. 20:29.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując