wisl@k_TS napisał(a):

|
Nie kieruj sie ta stroną. Ja kiedy odebrałem prawko to na stronce pojawiło się dopiero 'proszę czekać, trwaja....'. Standardowo się czeka 1-2 tygodnie. Im bardziej miastowy jesteś tym teoretycznie szybciej powinno być.
|
to w takim razie co mam zrobić zadzwonić do urzędu i zapytać się czy coś ? wiesz niecierpliwość mnie zżera

a egzaminator tydzień temu w środę powiedział,że do tygodnia/za tydzień sprawdzić papier.