Wyświetl pojedynczy post
maTyS.
Bene Nati
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7412
Stary 23.04.2009, 20:09
wisl@k_TS napisał(a):Wyświetl post
Nie kieruj sie ta stroną. Ja kiedy odebrałem prawko to na stronce pojawiło się dopiero 'proszę czekać, trwaja....'. Standardowo się czeka 1-2 tygodnie. Im bardziej miastowy jesteś tym teoretycznie szybciej powinno być.
to w takim razie co mam zrobić zadzwonić do urzędu i zapytać się czy coś ? wiesz niecierpliwość mnie zżera
a egzaminator tydzień temu w środę powiedział,że do tygodnia/za tydzień sprawdzić papier.
PRĄDNIK BIAŁY WIERNY WIŚLE !
Odpowiedz cytując