Temat
:
Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
$iWu$
Senior Member
Od: 10.2007
Offline
#
826
23.04.2009, 19:36
Siema, jutro mam egzamin i pytanie mam jak się sprawdza każdy płyn/olej pod maską? Wszystko dokładnie, bo znowu trafie na pana Szewczyka i padne... ;x
$iWu$
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do $iWu$
Znajdź inne posty napisane przez $iWu$