Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 23.04.2009, 19:22
bedzie komplet, nie ma bata ;PP

aha, w razie naszej viktoryji , to proponuje spiewke na dwie strony albo z pilkarzami:

- LIDERA MAMY !!.....




- I GO W NIEDZIELE ODDAMY !!
Odpowiedz cytując