Temat
:
Egzamin Gimnazjalny!
Wyświetl pojedynczy post
Jankess
Junior Member
Od: 12.2008
Offline
#
308
23.04.2009, 18:41
W VII LO potrzeba około 150 punktów minimum... ale zdarzają się przypadki, że ktoś miał mniej i się dostał..
Jankess
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jankess
Znajdź inne posty napisane przez Jankess