Temat
:
Egzamin Gimnazjalny!
Wyświetl pojedynczy post
han_solo
Member
Od: 04.2009
Offline
#
303
23.04.2009, 15:49
W sumie powinienem mieć 2/3, bo zaokrąglenie dobre,objętość dobra, napisałem ile to jest 1 litr.
Wogóle powinni mi 4 dać za wyjście poza materiał
han_solo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do han_solo
Znajdź inne posty napisane przez han_solo