Temat: Goal United
Wyświetl pojedynczy post
rocco_1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#415
Stary 23.04.2009, 15:13
ja_ka_ napisał(a):Wyświetl post
Jakby co jestem chętny.
Tylko trzeba przypilnować tym razem by jakiś szkop znów się nie wcisnął
wystarczy ustawić żeby był prywatny

no to podejmuje sie ktos organizacji czy skonczy sie na gadaniu
Odpowiedz cytując