Temat
:
Goal United
Wyświetl pojedynczy post
rocco_1906
Senior Member
Od: 07.2006
Offline
#
415
23.04.2009, 15:13
ja_ka_
napisał(a):
Jakby co jestem chętny.
Tylko trzeba przypilnować tym razem by jakiś szkop znów się nie wcisnął
wystarczy ustawić żeby był prywatny
no to podejmuje sie ktos organizacji
czy skonczy sie na gadaniu
rocco_1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rocco_1906
Znajdź inne posty napisane przez rocco_1906