|
Niech przyklad Matusiaka da do myslenia tym wszystkim gwazda ktorym menago, media wmawiaja ze sa najlepis i musza wyjechac na zachod po 5 dobrych meczach.
Menager i medzia zrobily z Matusiaka super gwiaze, a w efekcie pokazoalo ze Ci wszyscy pseldo fachowcy od pilki nie maja zielonego pojecia o tym o czym pisza i mowia, a o czym ludzie na tym forum pislai juz dawno ze nic z Matusiaka nie bedzie.
Dla tego podoba mi sie postawa Pawla Brozka ktory nie ma cisnienia na wyjazd, ze nie posluchal tych wszystkich szeptaczy i nie uwierzyl w to ze jest tak dobry ze juz dzis musi wyjechac, a ilez juz bylo takich glosow tych ekspertow od siedniu bolesci ktorzy wmawiali ze sie w Wisle tylko marnuje.
Po prostu nasze media zrobia z kazdego super gwiazde na zamowienie konkretnego menagera zeby tylko zarobic, bo tak naprawde to Ci ludzie czepia gruba kase za transfery zagraniczne
 ,
|