radekogi napisał(a):

nie wiem z czego to wywnioskowałeś skoro napisane jest że D i E oddalone są od boiska o ok. 12m, a nowe AB i C będą oddalone o nieco ponad 17m. Różnica 5 metrów a nie 24 prawda?
Cieszy bardzo to że jak się wejdzie w dział "konstrukcja" to widać że między nowymi trybunami a D i E nie będzie żadnego prześwitu. Takie plany powinny pojawić się już dawno, to nie byłoby tych wszystkich dyskusji.
|
A dyskusja czasem nie była o przeswiatach między nowymi trybunami C,D i H,G
