Wyświetl pojedynczy post
Bobic
Banita
 
Od: 07.2006
Skąd: A coś Ty taki ciekawy? ;-)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2171
Stary 23.04.2009, 13:52
radekogi napisał(a):Wyświetl post
nie wiem z czego to wywnioskowałeś skoro napisane jest że D i E oddalone są od boiska o ok. 12m, a nowe AB i C będą oddalone o nieco ponad 17m. Różnica 5 metrów a nie 24 prawda?

Cieszy bardzo to że jak się wejdzie w dział "konstrukcja" to widać że między nowymi trybunami a D i E nie będzie żadnego prześwitu. Takie plany powinny pojawić się już dawno, to nie byłoby tych wszystkich dyskusji.
A dyskusja czasem nie była o przeswiatach między nowymi trybunami C,D i H,G
Odpowiedz cytując