Temat
:
FOTO zabawa
Wyświetl pojedynczy post
Suszanin
Senior Member
Od: 02.2009
Offline
#
1021
23.04.2009, 13:51
Tutaj jest :
http://wislakrakow.com/forum/member.php?u=41543
Ja poprosze fote jakiejś pięknej Wiślaczki
( tzn z szalikiem , bluzką Wisły itd. )
WISŁA- Dla WAS To Pięć Liter...
Dla NAS Całe Życie...
Suszanin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Suszanin
Znajdź inne posty napisane przez Suszanin