Temat: FOTO zabawa
Wyświetl pojedynczy post
Suszanin
Senior Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1021
Stary 23.04.2009, 13:51
Tutaj jest : http://wislakrakow.com/forum/member.php?u=41543

Ja poprosze fote jakiejś pięknej Wiślaczki ( tzn z szalikiem , bluzką Wisły itd. )
WISŁA- Dla WAS To Pięć Liter...
Dla NAS Całe Życie...


Odpowiedz cytując