|
Wisła - Górnik 3:1
Skład: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Diaz, Zieńczuk - Boguski, Ćwielong
Zmiany: Paweł Brożek, Łobodziński, Jirsak
Bramki: Boguski, Paweł Brożek, Diaz
Ostatnio edytowane przez Ala1955 : 24.04.2009 o godz. 11:15.
"Jesteśmy dumą tego miasta..."
|