Wyświetl pojedynczy post
Ala1955
Czarownica
 
 
Od: 04.2008
Skąd: z Łysej Góry

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#488
Stary 23.04.2009, 13:37
Wisła - Górnik 3:1

Skład: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Diaz, Zieńczuk - Boguski, Ćwielong

Zmiany: Paweł Brożek, Łobodziński, Jirsak

Bramki: Boguski, Paweł Brożek, Diaz
Ostatnio edytowane przez Ala1955 : 24.04.2009 o godz. 11:15.
"Jesteśmy dumą tego miasta..."