Temat
:
Weźcie się do roboty
Wyświetl pojedynczy post
felix.
Senior Member
Od: 07.2008
Skąd: Zakopane
Offline
#
575
23.04.2009, 13:35
z tym 3 razy w tygodniu to jakaś bzdura
rób codziennie
felix.
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do felix.
Znajdź inne posty napisane przez felix.